Organizacja wesel

Staropolskie wesele   All inclusive !!!

Villa Bianco to kompleks restauracyjno-bankietowy, który mieści się w pobliżu nowego terminala lotniska Wrocław. Łatwo do nas dojechać z Centrum i z AOW, a na miejscu znajduje się wygodny parking. Nasz obiekt otoczony jest dębowym parkiem z pięknym trawnikiem, okolica jest spokojna i malownicza, w pobliżu znajduje się mały staw z urokliwym cyplem. To wszystko sprawia, że Villa Bianco jest doskonałym pomysłem na wesele we Wrocławiu. Oprócz walorów estetycznych, zapewniamy także profesjonalną obsługę przyjęcia oraz znakomitą kuchnię, co spotyka się z bardzo pozytywnymi opiniami naszych Gości.

Podczas organizacji wesel nawiązujemy do tradycji, a w kuchni powracamy do staropolskich receptur. Na stołach pojawia się dziczyzna, dzikie ptactwo i doskonałe tradycyjne dania, które powstają z najlepszych składników. To nasza recepta na udane i niezapomniane wesele.

W Villi Bianco doskonale wiemy, że wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego nasze menu przygotowujemy starannie, mając na uwadze Państwa indywidualne preferencje. Zapraszamy na spotkanie przy kawie, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły dotyczące kwestii organizacyjnych, menu, wynajęcia oraz ustawienia sali na wesele i innych zagadnień związanych z przygotowaniem przyjęcia.

Nasze menu jest stworzone kompleksowo. Przygotowaliśmy dwie zupełnie inne propozycje, każdy znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb menu.

Zaczynamy od przywitania Pary Młodej
chlebem i solą, a Gości lampką wina musującego. Następnie podajemy uroczysty obiad. Do dyspozycji Gości przez cały czas jest kompozycja pysznych zakąsek, w trakcie przyjęcia serwujemy także ciepłe kolacje. Weselne menu uzupełnia stół pełen słodkich domowych ciast, deserów oraz pieczołowicie przygotowanych owoców. Wszystko oczywiście
w towarzystwie trunków alkoholowych i bezalkoholowych.

 

 

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt telefoniczny
Rezerwuj »

Villa Bianco   |   Steak & Lobster House   |   ul. Rdestowa 17a   |   54-530 Wrocław   |   tel. (71) 70 70 280   |   restauracja@villabianco.pl

imprezy okolicznościowe wrocław wesele wrocławrestauracja wrocław

 

 

Polityka prywatności