Rezerwacja sali/Rezerwacja stolika

W Villi Bianco mogą Państwo urządzić przyjęcie weselne i inne imprezy okolicznościowe. Jesteśmy przygotowani na dużą liczbę Gości i dostosujemy się do indywidualnych oczekiwań Klienta. Zapewnimy doskonałe menu, które również z Państwem ustalimy. Aby wszystko przebiegło pomyślnie i bez stresu, trzeba dokonać wcześniejszej rezerwacji naszej sali bankietowej we Wrocławiu. Podobnie jest w przypadku organizacji konferencji, różnego typu szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie nowoczesne sale konferencyjne w obiekcie położonym blisko lotniska. To wpływa na duże zainteresowanie Villą Bianco, dlatego zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania sali.
Nasza ekskluzywna restauracja to doskonałe miejsce na prywatne spotkania, jak np. romantyczne kolacje lub uroczyste rodzinne obiady. Serwujemy znakomite dania kuchni amerykańskiej, wśród których nawet najbardziej wybredny z Gości znajdzie coś dla siebie. Tutaj mogą Państwo zarezerwować stolik telefonicznie lub poprzez formularz. Do zobaczenia!

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt telefoniczny
Rezerwuj »

Villa Bianco   |   Steak & Lobster House   |   ul. Rdestowa 17a   |   54-530 Wrocław   |   tel. (71) 70 70 280   |   restauracja@villabianco.pl

imprezy okolicznościowe wrocław wesele wrocławrestauracja wrocław

 

 

Polityka prywatności