Rewolucja…

Kuchenne rewolucje w Villi Bianco

Jesienią 2013 roku zwróciliśmy się do Pani Magdy Gessler. Chcieliśmy by pomogła nam określić kierunek w jakim powinniśmy iść, jaki powinien być charakter naszej restauracji.

Poprosiliśmy o pomoc by móc tak zmienić nasze działania, nasze postrzeganie prowadzenia restauracji by osiągnąć nasz cel, czyli stworzenie miejsca niepowtarzalnego, miejsca do którego goście będą wracać.

„Kuchenne Rewolucje” które się u nas odbyły to rzeczywiście rewolucja. Nie spodziewaliśmy się aż takich przeobrażeń. Nie tylko menu się zmieniło, nie tylko wystrój restauracji, ale rewolucja dotknęła i nas samych. Zmieniliśmy podejście do wielu spraw, wiele rzeczy widzianych obiektywnym okiem znawcy wyglądało zgoła inaczej niż widzieliśmy to my.

Nie da się opisać tych kilku dni spędzonych pod okiem Magdy Gessler, ale cały ten okres rewolucyjny bardzo miło wspominamy i było to tylko początkiem, impulsem do tego byśmy podążali wskazaną ścieżką sami.

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt telefoniczny
Rezerwuj »

Villa Bianco   |   Steak & Lobster House   |   ul. Rdestowa 17a   |   54-530 Wrocław   |   tel. (71) 70 70 280   |   restauracja@villabianco.pl

imprezy okolicznościowe wrocław wesele wrocławrestauracja wrocław

 

 

Polityka prywatności